Druk 3D

CENNIK DRUKU 3D

Minimalne zamówienie:

 

40 zł netto

Roboczogodzina:

 

20 zł netto

Materiał z naszych zasobów:

 

w cenie

Nie ma szybkiej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje druk 3D. Każdy projekt i wydruk 3D musi być wyceniany odrębnie na podstawie wielu czynników. Bez wątpienia jednak największą rolę w technologii FDM odgrywa czas pracy urządzenia potrzebny do wykonania projektu. Nasz cennik druku 3D jest prosty, jednak każdy model może się nieco różnić od siebie finalną ceną. Jest to związane np. z wykorzystaniem materiału podporowego i późniejszej potrzeby jego usunięcia. Dlatego aby otrzymać dokładną wycenę druku 3D skontaktuj się z nami.

Zamawiając wydruk 3D u nas płacisz de facto za wypożyczenie urządzenia na określony czas, niezbędny materiał, oraz za nasze doświadczenie które pozwoli Ci zmaksymalizować powodzenie projektu. Przygotowujemy dla Ciebie najkorzystniejszy wariant druku 3D który spełni twoje wymagania i zajmiemy się całą resztą.

CAD

CENNIK PROJEKTOWANIA 3D

Minimalne zamówienie:

 

100 zł netto

Roboczogodzina:

 

80 zł netto

Zdecydowanie najtańszą opcją dla klienta w przypadku wydruku 3D jest posiadanie własnego modelu 3D który możemy przygotować i wytworzyć.

Często jednak klienci zgłaszają się do nas z prośbą o przygotowanie projektu na podstawie realnego elementu, na bazie rysunków technicznych lub o przedstawienie własnej koncepcji. Oferujemy tego typu usługi, mamy za sobą wiele zleceń dla firm w formie zarówno inżynierii wstecznej, jak również w formie przygotowania własnego projektu od postaw.

Wyceń swój projekt

Aby otrzymać dokładną wycenę zlecenia skorzystaj z formularza wyceny druku 3D znajdującego się tutaj:

Przeglądnij również naszą galerię wydruków aby zobaczyć jak wyglądają wydruki 3D w technologii FDM wykonane na autorskich drukarkach 3D Printo H3.

Zapraszamy również do odwiedzin w naszej siedzibie w Rzeszowie.

Przeczytaj o najczęściej zadawanych pytaniach dotyczących zleceń druku 3D. Kiedy to się opłaca, dlaczego warto zainteresować się technologią FDM i dlaczego pokrętło do radia nie będzie kosztować 4 zł.